Tisk

Naše tiskárna je kompletně zařízená. Jejím srdcem je čtyřbarvový ofsetový stroj KBA, který umožňuje tisk do formátu B2 (735 x 510 mm) v nejvyšší kvalitě v gramážích papíru od 60 po 500 gramů nebo síly 0,6 mm. Komunikace stroje je na rozhraní CiP3 s ostatníma stroji. Výsledná kvalita tisku je v průběhu tisku hlídána denzitometrem.


Vzhledem ke komplexnosti služeb je naše tiskárna vyhledávaná i zákazníky ze širšího okolí, než je Nymburk (např. Mladá Boleslav nebo Poděbrady).

Ofsetový tisk

Kvalitní ofsetový plnobarevný (čtyřbarvový CMYK) tisk, do max. formátu: 735 x 510 mm (B2.) v nejvyšší kvalitě v gramážích papíru od 60 po 500 gramů nebo síly 0,6 mm. Jako doplňkové se dají použít barvy Pantone (zlatá, stříbrná, reflexní). 
Použití: vizitky, letáky, prospekty, katalogy, chlopňové desky, časopisy, atd.

Digitální tisk

Výhodou tohoto digitálního stroje je přímý tisk z dodaných dat (nejlépe pdf, jpg…) z PC do stroje. Můžeme tisknout na křídový papír, ale také na obyčejný hladký nebo strukturovaný, který se hodí například pro nápadité vizitky. Jelikož nedochází k přípravám jako na ofsetovém stroji, může být i jediný výtisk za rozumné peníze. Pokud nám pošlete data na adresu: info@boftisk.cz můžete si po dohodě vzorový výtisk vyzvednout za několik minut.

Příprava podkladů

Pro archovou montáž přijímáme data ve formátu kompozitním tiskovém PDF, v barevném režimu CMYK – cyan, magenta, yellow, black (režim RGB, indexová barva používejte pouze pro účely internetu nebo náhledů). Barvy na vašem monitoru považujte pouze za orientační (záleží na nastavení vašeho monitoru, systému a grafické kartě). Bitmapové obrázky v minimálním rozlišení 300 dpi.

  • Grafika která má tisk do kraje papíru by měla mít spadávku 3 mm. Ořezové značky přidejte při exportu ve zdrojovém SW.
  • V dokumentu musí být vloženy všechny použité fonty.
  • Stránky v PDF musí být seřazeny tak, jak mají jít za sebou včetně obálky.

Napište nám!