Grafika

Jsme schopni nabídnout celý proces od grafického návrhu a předtiskové (DTP) přípravy. Máme vlastního zkušeného grafika a velmi dobře vybavené softwarové pracoviště.


Díky kvalitě poskytovaných služeb naše tiskárna zajišťuje grafické práce nejen pro klienty z oblastí Nymburk, ale i Mladá Boleslav nebo Poděbrady.

DTP

DTP - grafická a předtisková příprava

Na základě vašich požadavků vytvoříme grafický návrh pro veškeré reklamní materiály (vizitky, letáky, pozvánky, vícestránkové publikace, atd.).

Správně dodané podklady pro tisk: Pro archovou montáž přijímáme data ve formátu kompozitním tiskovém PDF v barevném režimu CMYK – cyan, magenta, yellow, black (režim RGB, indexová barva používejte pouze pro účely internetu nebo náhledů). Barvy na vašem monitoru považujte pouze za orientační pokud ho nemáte pravidelně kalibrovaný! Bitmapové obrázky v minimálním rozlišení 300 dpi.

CTP

CTP - výroba tiskových desek

Tiskové formy pro ofsetový tisk vyrábíme přímo v naší tiskárně. Můžeme vám tak nabídnout rychlou a kvalitní přípravu tisku. Díky tomu, že máme CTP jednotku přímo u nás, můžeme připravit tiskové desky na ofset v řádu několika málo minut k tisku.

Napište nám!