O firmě


Nymburská tiskárna Boftisk se z nevelkého "sklepa", v němž začínala v roce 1990, vypracovala v moderní polygrafický provoz, schopný uspokojit i nejnáročnější zákazníky.

Vedoucí firmy Jiří Blecha, syn zakladatele, říká, že zárukou kvality jsou především zkušení "fachmani" v tiskařské dílně a teprve potom moderní technické vybavení.

Jakou technologií je tiskárna vybavena?

Naše tiskárna je kompletně zařízena. Jejím srdcem je čtyřbarvový ofsetový stroj německého výrobce KBA, který umožňuje tisk jakýchkoliv plnobarevných materiálů včetně knih ale i krabiček v nejvyšší kvalitě. Tiskne veškeré letáky, plakáty, brožury, reklamní bloky, kalendáře, firemní časopisy, obecní zpravodaje, noviny, pohlednice, ale také reklamní losy se stírací vrstvou. Tento stroj umožňuje tisk do maximálního formátu 735 x 510 mm, v gramážích papíru od 60 po 450 gramů. Stroj je vybaven CIP4 a denzitometrem díky němuž se dokonale hlídá stejná barevnost v průběhu celého nákladu.

To všechno tisknete v plné barevnosti, tedy ze čtyř barev?

Pokud je potřeba, může být základní tisk ve CMYKu, což je základní barvotisk, doplněn o tisk páté barvy přímé včetně stříbrné a zlaté. Tisk pátou barvou se používá zejména u firemních log, kde přímá barva významně zvýrazňuje.

Kdo patří mezi vaše klienty?

K našim VIP zákazníkům patří např. kolínská agentura, pro kterou zajišťujeme tisk celého reklamního sortimentu - letáčky, plakáty, reklamní stírací losy, brožury, vizitky. Dále u nás tisknou wellness hotely, realitní kanceláře s celostátní působností, místní prodejce automobilů. Pro různé pojišťovny tiskneme velkou škálu tiskopisů, navštívenek pro jejich poradce v celé republice.

Pro agentury a velkoobchody reklamní kartónové stojánky na stoly do restaurací a jiné promo akce. Každoročně vyprodukujeme celou řadu barevných nástěnných kalendářů ve formátech A4, A3 ale i A2, taktéž stolní kalendáře. Naše tiskárna tiskne týdeník a několik měsíčníků. Umíme parciální UV lak, což je technologie, která zviditelní například logo či jinou partii v tiskovém obrazu.

Diplom

BOFTISK s.r.o. - idatabaze.czTiskařské práce, služby - idatabaze.cz